Çalışma Saatlerimiz: 08:30 - 18:30 arası 0 258 265 94 11

Hakkımızda

Titisi Teknoloji 2010 yılında,

enerji tasarrufunun; hem bireylerin ve işletmelerin bütçesine, hem ülke ekonomisine hem de sürdürülebilir bir dünya için sağlayacağı katkı göz önünde bulundurularak, vizyoner bir yaklaşımla Sanayi şehri Denizli’de kurulmuştur.

Ülkemizin enerji ihtiyaçlarında dışa bağımlı olması, Titisi Teknoloji’yi enerji tasarrufu sektöründe yatırım yapmaya yönlendirmiştir. Ağırlıklı olarak elektrik enerjisi ve yakıt tasarrufu sağlayan cihazlar üzerine yoğunlaşan Titisi Teknoloji ülke ekonomisine katkı sağlama ilkesiyle, yenilikçi bir yaklaşımla,  araştırma-geliştirme (ar-ge) çalışmalarını devam ettirmektedir ve tasarruf sistemleri sektöründe aldığı aktif rolle, sektörün öncü markası konumundadır.

Titisi Teknoloji Türkiye genelinde ana bayi ve alt bayilerinden oluşan 500’e yakın yaygın bayi ağı ve 300’ü aşkın aktif satış temsilcisi ile enerji tasarrufu ürünlerini Türk halkı ile buluşturmakta, sağladığı enerji tasarrufu ile ülke ekonomisine önemli miktarda katkı sağlamaktadır.

Titisi Teknoloji iş ortağı olarak gördüğü bayilerine; sürdürülebilir, kazançlı bir yatırım imkanı sunmakta, uyguladığı sistemli bayilik programı ile bayilerinin yatırımlarını daha iyi değerlendirebilmeleri için kazan-kazan anlayışıyla onları desteklemektedir.

Sattığı tüm ürünlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan Titisi Teknoloji müşteri portföyünü hızla geliştirmiş, Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da satış yapmaya başlamış ve tüm dünyada tanınan bir marka olma hedefini belirlemiştir.

Ürettiği ve sattığı tüm ürünleri ulusal ve uluslararası standartlara uygun olan Titisi Teknoloji insan sağlığına ve doğaya zarar vermemeyi her şeyden önce tutmaktadır. Titisi Teknoloji CE ve ISO 9001:2000 belgelerine sahiptir.

Titisi Teknoloji;

  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama
  • Çalışanlarını en önemli değeri olarak görme ve işveren – çalışan ilişkilerini bu doğrultuda düzenleme
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan yenilikçi yaklaşım
  • Ülke ekonomisine katkı sağlama
  • Çevrenin korunmasına katkı sağlama
  • Doğal enerji kaynaklarının kontrollü kullanılmasına katkı sağlama
  • İş gücü istihdamına katkı sağlama

 

ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmekte, inovatif bir yaklaşımla Titisi Teknoloji markasını her gün bir adım daha ileriye taşıyarak, enerji tasarrufuna katkı sağlamaya devam etmeyi ve hem Türkiye’de hem de yurtdışında pazar lideri olarak tanınmayı amaçlamaktadır.

Aramıza Katılan Bazı Bayilerimiz

Titisi Ailesine sizde katılın yeni kazançlı sektörde yerinizi alın
ÖMER ŞAHİN

ÖMER ŞAHİN Titisi Ana Bayi
Adnan YARDIM

Adnan YARDIM Titisi Ana Bayisi
Ramazan SAVAŞ

Ramazan SAVAŞ Titisi Ana Bayisi
Top